tona yapi

TONA YAPI HAKKINDA

Ankara merkezli olarak kurulan TONA Yapı, Türkiye’de ve dünyada yenilikçi, özgün, çevreci ve akıllı yapı uygulamalarını projelerine taşırken insanı merkez alıyor.

Sektörel tecrübesi, geleceği öngören yönetim anlayışı, güçlü ortaklık yapısı ve finans gücüyle yaşanabilir sosyal alanlar inşa etmeyi hedefleyen TONA Yapı, tecrübeli ekibi, inşaat sektöründe dünyadaki en yeni ve güncel gelişmeleri yakından takip eden bakış açısıyla paydaşlarının geleceğini şekillendirmeyi hedefliyor. TONA Yapı, inşaat başta olmak üzere bünyesinde farklı sektörlerden de lider ve başarılı iş adamlarının bulunduğu güçlü ve dinamik bir şirket olarak piyasada yerini alıyor.

TONA Yapı; Sektörde yaşanan hızlı değişimi yenilikçi ve teknoloji odaklı bir yaklaşımla yöneterek, Türkiye’nin güçlü markalarıyla çözüm ortaklığı ve iş birliği yaparak projelerine değer katıyor. TONA Yapı; konut, AVM, ofis, altyapı, üstyapı, ulaşım ve lojistik başta olmak üzere tüm inşaat konularında faaliyet gösteriyor.

TONA Yapı faaliyetleri ile paydaşları için değer üretmeye ve ürettiği değeri paylaşmaya devam ediyor. Faaliyetlerine insan odaklılık ve sürdürülebilirlik anlayışı ile yön veren TONA Yapı her alanda yenilikçi işlere imza atarak, sahip olduğu ilkeler doğrultusunda adım adım büyüyor.

TONA Yapı, trendleri takip eden değil belirleyen çizgisiyle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece yapı değil yatırımcılarıyla arasında sağlam bir güven inşa ederek, markalı konutta adını en yükseğe yazdırmayı başarmıştır.

DURU BEYTEPE PROJESİ

DURU BEYTEPE, inşaat sektörünün tecrübeli firmalarından TONA YAPI A.Ş. ve SAFE İNŞAAT A.Ş.’nin ortaklığında yapılmıştır.

Mutluluk ve güven merkezli bir yaşamı hayal olmaktan çıkarıp Ankara ile buluşturan Tona Yapı ve Safe İnşaat, her detayı titizlikle çalışılmış DURU BEYTEPE projesi ile geleceğe gururla imzasını atıyor.

Maviyi ve yeşili yeniden keşfedeceğiniz Duru Beytepe Projesi, toplam alanının %84’ünü peyzaj ve sosyal donatılara ayırarak, Ankaralılara daha önce hiç olmadığı kadar yeşil bir yaşam vadediyor. Duru Beytepe, 47.276 m2’lik arazi üzerine inşa edilecek 484 konuttan oluşuyor ve düşük konut yoğunluğu ile sakinlerine ferah bir yaşam sunuyor.

Konut Kuleleri, Bahçelievler ve Bahçe Villalarıyla farklı yaşam seçenekleri sunan Duru Beytepe ‘de 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire modellerinin yanında, 202 ile 501 m2 arasında değişen bahçe ve çatı dubleks alternatifleri de yer alıyor.